CityStyling

# 92016389

Rådhusgatan 64
831 34 Östersund

0727-043500

mimmi@citystyling.se

Hemsida

Marie-Louise Sellström Näsman

Naglar

Cleopatra tattoo

# 2018238

Långgatan 21
233 31 Svedala

070-2160958

Cleopatra.tattoo@hotmail.com

Anne-Lie Fristedt

Borttagning av tatuering Kosmetisk tatuering

CoP Plus AB

# 92022004

Huskvarnavägen 82

554 66 Jönköping

0760886645

doroteja@cop-plus.se

Hemsida

Doroteja Lozinsek, Ann-Lie Almqvist

Handdesinfektion Leverantör

Coromandel Massage & Spa

# 2012470

Strandliden 55
16561 Hässelby

0739-453952

nelli@coromandel.nu

Hemsida

Nelli Tångfeldt

Hud Spa

cosmetic shop MAKE ME UP

# 2008353

Lagmansgatan 17
65461 Karlstad

054-180820

makemeup@telia.com

Hemsida

Maria Ekström

070-482-0115

Hud Make-Up Massage

CREATRISS BROWS

# 2016687

Hannebergsgatan 41
169 61 Solna

info@creatrissbrows.com

Hemsida

Kosmetisk tatuering

Cutie Care AB

# 2019273

Box 2089 (Salonger: Mall of Scandinavia, Kungsholmen, Saltsjöbaden)
135 02 Tyresö

08-286676

info@cutiecare.se

Hemsida

Lin Lu Almström

Fransförlängning Naglar

CY-CY Laserbehandling

# 2021008

Drottninggatan 25, 411 14 Göteborg

0707-560021

Cecilia Svanebro

cecilia.svanebro@outlook.com

Laserbehandling

DBGY Falun

# 92018424

Åsgatan 33
791 71 Falun

023 – 77 56 30

falun@dbgy.se

Hemsida

Wendela Warström

Gymnasieskola Hår- och makeupstylist

DBGY Jönkping

# 92017409

Batterigatan 19
553 05 Jönkping

073 – 022 99 24

jonkoping@dbgy.se

Hemsida

Frieda Rosengren

Lärare - Stylistämnen/Naturkunskap

036-860-6500

frieda.rosengren@dbgy.se

Gymnasieskola Make-Up

DBGY Norrköping

# 92015368

Norra Grytsgatan 3
602 33 Norrköping

011-444 67 00

norrkoping@dbgy.se

Hemsida

Simone Acar

Gymnasieskola Hårstylist Make-Up Personal shopper/Style advisor

DBGY Trollhättan

# 92017419

Drottninggatan 37
461 32 Trollhättan

0520-66 16 90

trollhattan@dbgy.se

Hemsida

Linda Eriksson

Gymnasieskola

Dedi:Cated of Sweden

# 2016735

Hedåsgatan 5
412 53 Göteborg

031-18 00 70

linda@dedicated.se

Hemsida

Naglar

Naglar

Dermatone AB

# 2022023

Älvebacken 1

442 48 Kungälv

0703-080158

kontakt@dermatone.se

Hemsida

Åsa Olofsson

Ägare

DL Beauty Academy

# 92020002

Surbrunnsgatan 50
113 48 Stockholm

0728877979

dinh88814@gmail.com

Thi To Lan Dinh

Fransförlängning Permanent pigmentering

Dream Clinic Stockholm

# 2019983

Emelie Jigemark
135 50 Tyresö

073 831 11 04

emelie.jigemark@gmail.com

Naglar

Drottning Blankas Gymnasieskola

# 2018126

Prästgatan 10
252 24 Helsingborg

042-28 40 40

natasa.cutic@dbgy.se

Hemsida

Natasa Cutic

076-025-6757

Gymnasieskola Hud

Drottning Blankas Gymnasieskola Gävle

# 92015380

Centralplan 5
803 11 Gävle

linda.dackell@dbgy.se

Hemsida

Linda Dackell

070-571-2926

Gymnasieskola Hud Make-Up Spa Stylist

Drottning Blankas Gymnasieskola Örebro

# 92014339

Västra Bangatan 21
70354 Örebro

019-7080300

orebro@dbgy.se

Hemsida

Sara Wennberg

073-057-6460

Gymnasieskola Hud Spa

Drottning Blankas Gymnasieskola Sundsvall

# 92014355

Kyrkogatan 12
85231 Sundsvall

060-777 04 41

maria.alm@ga.dbgy.se

Hemsida

Maria Alm

070-309-8040

Färg & stil Gymnasieskola Hårstylist Make-Up